Z SUKCESJI DO NOWEGO JORKU

Z SUKCESJI DO NOWEGO JORKU

To już pewne! Prestiżowy konkurs Fresh Faces World zawita do Łodzi 29 października
w trakcie trwania pierwszej edycji Fashion Industry Days w Sukcesji, gdzie odbędzie się jego casting regionalny. Mężczyźni i kobiety w wieku od 14 do 23 lat powalczą o przepustkę do finału konkursu w Warszawie, w którym nagrodę główną stanowić będzie wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association). Dodatkowo, zwycięzca weźmie udział w sesjach zdjęciowych w prestiżowym magazynie modowym Cosmopolitan oraz słynnym Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

Fresh Faces World to konkurs modelingowy umożliwiający uczestnikom zdobycie doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie. Poza licznymi nagrodami rzeczowymi, zwycięzca finałowego etapu konkursu zdobędzie możliwość wyjazdu do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na prestiżową rywalizację w konkursie IMTA. W swojej historii konkurs wypromował wiele młodych talentów, wśród nich Alexę Łuczak, aktualną ambasadorkę Fresh Faces World pochodzącą z Łodzi. Modelka ma za sobą współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs
i Gucci.


Reklama. Przejdź do sklepu↓
Nowe Banery Image Banner 468 x 60

 

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14. a 23. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 186 cm. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą czarnego ubioru, w tym: koszulki na ramiączka, leginsów, czarnych szpilek oraz stroju kąpielowego lub bokserek.
W jury castingu zasiądą:

  • Maggie Haese – prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World
  • Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  • Karina Wojciechowska – była modelka, Miss Polonia 1991, ekspertka zasad savoir vivre, dyplomacji, stylizacji, dobrego wizerunku.
  • Patryk Wojciechowski – młody projektant pochodzący z Gdyni, absolwent projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finalista drugiej edycji Project Runway.
  • Aneta Larysa Knap – projektantka, prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością
    w branży odzieżowej twórczyni min. kierpcy na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

11102016 Image Banner 728 x 90

Organizatorem konkursu jest MAGTEAM MODEL MANAGEMENT – amerykańska agencja modelingowa z biurem zlokalizowanym w Polsce. Po 2 latach działalności Fresh Faces World osiągnął wymiar globalny pozyskując prestiżowych patronów medialnych z branży modowej, m.in.: Harper’s Bazaar.pl, Cosmopolitan, Joy, Wp.pl, telewizję Fashion One oraz portal modelingowy Promodels.

 

Casting do Fresh Faces World odbędzie się 29 października od godz.: 9:00 (Rejestracja).
Nabór będzie się odbywał w trakcie pierwszej edycji Fashion Industry Days w Sukcesji. Wydarzeniu, które swoją formułą promuje modę, najnowsze trendy oraz projektantów z całego kraju. Program imprezy składać się będzie z trzech kluczowych elementów: „Runway”, czyli pokazów kolekcji znanych, ale również początkujących projektantów, „Atelier” – strefy wystawienniczo-handlowej, w której można będzie nabyć autorskie projekty ubrań i dodatków oraz wydarzeń towarzyszących, na które złoży się cykl spotkań z projektantami, warsztaty oraz szkolenia.

 

Więcej informacji:

Katarzyna Pasikowska

e-mail: k.pasikowska@lightscape.pl

tel: 575 864 444

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około
45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich
i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu
jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji
jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Mayland Real Estate sp. z.o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

 Materiały prasowe. 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↓↑

Reklama. Przejdź do sklepu↓↑