Z TOMASZEM JACYKOWEM W PROGRAMIE SMALL TALKING!!!

Koniec roku 2021 był dla mnie bardzo intensywny, było dużo emocji i pracy. W grudniu razem z Tomaszem Jacykowem zostałam zaproszona do programu internetowego Small Talking?

Small Talking jest to program lajfstajlowy, który emisję swoją ma w Telewizji Ogólnopolskiej TV REGIO. Prowadzącym program jest barwny prezenter stacji muzycznych AREK VITEK, który rozmawia z celebrytami, gwiazdami i osobami, które mają pasję i wiedzę w jakieś dziedzinie medialnej.

TOMASZ JACYKÓW

Tomasza Jacykowa nie muszę przedstawiać, jednak dla tych co nie wiele wiedzą na jego temat, to przypomnę jego bio w kilku zdaniach. To przede wszystkim stylista, krytyk modowy i kostiumograf.

Był sprzedawcą w sklepie „Bogusz Center”, gdzie poznał fotografa Marka Czudowskiego, który zaproponował mu współpracę. Jednymi z pierwszych jego prac były w 1993 stylizacje do sesji na okładkę polskiej edycji „Playboya”, z Alicją Resich-Modlińską oraz sesja z Dorotą Chotecką i jej mężem Radosławem Pazurą. Był stylistą kilku programów telewizyjnych, takich jak „Miasto Kobiet” i „Musisz to mieć” w TVN Style, „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień?” w TVN, „Modna moda” w TV4 oraz „Kawa czy herbata?” TVP1. Współpracuje też z tygodnikiem „Wprost”. W 2013 wydał książkę pt. „O elegancji i obciachu Polek i Polaków„. Od 2014 współprowadzi program „Gwiazdy na dywaniku” dla telewizji Polsat Cafe, dla której prowadził też program „Jacyków w Twojej szafie” i był jednym z ekspertów w programie „Shopping Queen„. Informacja zaczerpnięta z http://czterycztery.pl/programy/wikiwyscig/show.php?strona=Tomasz_Jacyk%C3%B3w

Tomasz Jacyków jest bardzo specyficzny jako mężczyzna i stylista i nie każdy go lubi, za jego cięty język i uwagi. Raz jest miły a raz nie przebiera w słowach, nigdy nie wiadomo jak zareaguje. Dla mnie to było wyzwanie, co za tym szło bardzo dużo emocji. Myślę, że świetnie sobie poradziłam, no i spełniłam jedno z marzeń. Zasiadłam na jednej kanapie z Tomaszem Jacykowem, czołowym stylistą, który na modzie się zna najlepiej w Polsce. Jedynie może mu dorównać wiedzą i ciętym językiem Joanna Horodyńska.

Partnerzy /Hotel Lamberton, Patona Polska, Poggio Anima – Radek Wina Winieckich

Cały program możecie obejrzeć i wysłuchać na YouTube: link:

BACKSTAGE

Autor tekstu Fashion& Style Emilia Wróbel

Fot. Arek Vitek i Telewizja Regio Small Talking