ZA NAMI XV JUBILEUSZOWA WIELKA GALA DOBREGO STYLU

Mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami relacją z wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się niedawno a dokładnie 8 czerwca 2024 w hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim – XV Wielkiej Gali Dobrego Stylu, zorganizowanej przez Klub Integracji Europejskiej. Prezesem tego prestiżowego klubu jest nieoceniona Barbara Jończyk, której wysiłki w promowaniu elegancji i dobrego stylu są nie do przecenienia. Jestem dumna, że moja strona, Fashion & Style, miała zaszczyt objąć patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Elegancki wieczór pełen emocji

Wielka Gala Dobrego Stylu to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez modowych w Polsce. W tegorocznej, piętnastej edycji, nie zabrakło emocji, elegancji i wyjątkowych momentów. Sala była pełna zaproszonych gości, w tym przedstawicieli świata mody, kultury oraz mediów.

Wręczenie statuetek

Jednym z głównych punktów wieczoru było wręczenie statuetek, które są wyrazem uznania dla osób i instytucji wyróżniających się w dziedzinie mody, kultury i stylu. Laureaci zostali nagrodzeni za swoje wybitne osiągnięcia, wkład w rozwój dobrego stylu oraz za promowanie elegancji w różnych aspektach życia. Każda nagroda była uhonorowaniem talentu, pasji i ciężkiej pracy, co wywołało wiele wzruszeń zarówno wśród nagrodzonych, jak i publiczności.

Gościem Wielkiej Gali Dobrego Stylu Klub Integracji Europejskiej była w tym roku Sława Przybylska, która została nagrodzona Złotą Iguaną powiększając tym samym grono niezwykłych osobowości.

Zapoznaj się z innym artykułem: LETNI MUST-HAVE- ESPADRYLE. WYGODNE I STYLOWE OBUWIE NA CIEPŁE DNI. Link TUTAJ!!!

Laureaci, niezwykłe osobowości Wielkiej Gali Dobrego Stylu, którzy 8 czerwca odebrali podczas Gali w Hotel Mazurkas prestiżowe wyróżnienia:

Statuetki „Gracja”, które służą uhonorowaniu wybitnych aktorek i postaci życia publicznego wyróżniających się ponadczasową elegancją, wyczuciem stylu i wdziękiem odbrały: Ewa Gawryluk, Ewa Kuklińska, Katarzyna Cerekwicka, Anita Sokołowska.

„Złote Iguany”, wyjątkowa nagroda przyznawana za wybitne osiągnięcia i dorobek niezwykłym osobowościom świata kultury i dziennikarstwa odebrały: Bożena Dykiel, Sława Przybylska, Emilia Krakowska, Agnieszka Gozdyra, Dorota Kośmicka, Joanna Kurowska, Daniel Olbrychski, Wojciech Adamczyk, Dariusz Szpakowski.

Statuetka „Ambasador Dobrego Stylu” to nagroda za wyjątkową osobowość oraz pełnego pasji lidera, umiejętnie kreującego własny wizerunek i propagującego dobry styl zarówno w biznesie, jak w i w życiu osobistym. W tym roku statuetkę Ambasadora odebrali: Tomasz Kwiatkowski, Prezes Zarządu Grupa Deluxe Sp.zo.o Dariusz Wojciechowski, Daria BurkowskaDorbur , dr n. społ. Aleksandra Kieres , Marcin JurzystaInicjatywa Dziś dla Jutra , Justyna Ossowska RyBaśka – Restauracja Rybna , Malgorzata PastuszekAtelier Queen Of Stars , Dorota KonopińskaOptyk Oko Na Świat, Olga Świechowicz Nina Basco , VISTA Jarosław Czapski

Wisienką Wielkiej Gali Dobrego Stylu był występ sopranistki Mileny Lange przy akompaniamencie Moniki Przestrzelskiej.

Pokazy Mody

Gala nie mogłaby się obyć bez spektakularnych pokazów mody. Na wybiegu zaprezentowano najnowsze kolekcje znanych projektantów, które zachwyciły swoją oryginalnością, elegancją i innowacyjnością. Modele i modelki z gracją prezentowali kreacje, które łączyły klasykę z nowoczesnością, a każda z nich była prawdziwym dziełem sztuki. Pokazy mody były nie tylko ucztą dla oczu, ale także inspiracją dla wszystkich miłośników mody. Podziwialiśmy aktorki, które wcieliły się w rolę modelek i prezentowały przepiękne stroje marki Nina Basco oraz Atelier Queen Of Stars, nad którymi czuwała organizatorka pokazu Małgorzata Puczyłowska

Nie sposób pominąć przepięknego walca w wykonaniu Angeliki Kurszyńskiej Debiutantki podopiecznej Pani Agnieszka D. Michalczyk, Mecenas Dobrego Stylu.

Uwieńczeniem części oficjalnej był wielki jubileuszowy tort od Pan Tort oraz kwiaty i podziękowania od Członkowie Klubu Integracji Europejskiej dla Organizatorki Gali Barbara Jończyk oraz Partnera Gali Laury Łącz.

Po bankiecie do późnych godzin nocnych goście bawili się przy muzyce After Midnight

XV Wielka Gala Dobrego Stylu była wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło prawdziwych pasjonatów mody i stylu. Wręczenie statuetek oraz pokazy mody uczyniły ten wieczór niezapomnianym. Gratuluję wszystkim laureatom i dziękuję organizatorom za stworzenie wspaniałej atmosfery, pełnej klasy i elegancji.

Patronat Medialny Fashion & Style

Jestem niezwykle dumna, że Fashion & Style mogło pełnić rolę patrona medialnego tego wydarzenia. To dla mnie ogromne wyróżnienie móc wspierać i promować inicjatywy, które mają na celu szerzenie dobrego stylu i elegancji. Dziękuję Barbarze Jończyk oraz Klubowi Integracji Europejskiej za zaufanie i możliwość współpracy przy tak prestiżowym projekcie.

Autor Fashion & Style Emilia Wróbel

Zdjęcia pochodzą ze strony Klub Integracji Europejskiej oracz Barbary Jończyk

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami