ZABŁYŚNIJ W SYLWESTRA Z BULOVĄ I SWAROWSKIM!

ZABŁYŚNIJ W SYLWESTRA Z BULOVĄ I SWAROWSKIM!

Ostatni dzień roku to idealna okazja, aby zwrócić na siebie uwagę wyjątkowym dodatkiem; podkreślić sylwestrową kreację blaskiem kryształów i klasyczną elegancją markowego zegarka.

Wysokiej jakości szlachetna stal, tarcza z masy perłowej, pozłacane elementy, a przede wszystkim – bajeczne, ręcznie nakładane kryształy Swarovskiego lub diamenty. Kolekcja zegarków damskich Bulova spada kobietom z nieba, na którym już niebawem podziwiać będziemy pokazy sztucznych ogni.

Kryształ? Jasne, że tak!

Nic tak nie rozświetli tej wyjątkowej nocy, jak 139 kryształów Swarovskiego na tarczy z masy perłowej Twojego zegarka. Bulova przygotowała aż trzy modele w serii Crystal TurnStyle – wszystkie ozdobione zestawem kryształów na tarczy, który swobodnie obraca się i przyciąga uwagę podczas ruchów ręki.
Miłośników szampańskiej zabawy od razu uspokajamy: cyferblat chroniony jest przez wyjątkowe, wypukłe szkło mineralne, a każdy z modeli gwarantuje wodoszczelność klasy 30M – czyli odporność na zachlapania, o jakie nietrudno podczas sylwestrowego szaleństwa. Odradzamy jednak spontaniczną kąpiel w basenie!

Diamenty są wieczne

Walczył o nie James Bond, kochała je Marilyn Monroe, teraz Ty możesz dzięki nim zabłysnąć w karnawale! Chodzi oczywiście o diamenty, które zdobią zegarki marki Bulova.
Modele z serii Diamond to klasyczne, eleganckie zegarki, wyposażone w tradycyjny mechanizm z automatycznym naciągiem. Podobnie jak w przypadku Crystal TurnStyle, Diamondy Bulovy mają koperty oraz bransolety wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na korozję, a cyferblat chroniony przez szafirowe szkło odporne na zarysowania.
Bulova Diamond 96P191

Bulova Diamond 96P191

To jak? Czym zabłyśniesz w tego Sylwestra? Kryształami czy diamentami?

Założona w 1875 roku przez Josepha Bulova marka zegarków Bulova znana jest ze swojej bogatej historii, przełomowych innowacji technologicznych oraz wzorniczych. To wyjątkowa kolekcja precyzyjnie wykonanych zegarków, nawiązujących do niektórych z przełomowych osiągnięć marki, a jednocześnie ukazujących ciągłe zaangażowanie w projektowanie innowacji i doskonałości. Dzięki niezłomnemu dążeniu do perfekcji, wydajności i precyzji, jakość wykonania stała się fundamentem, na którym zbudowana jest marka. W 2016r. zmieniła ona oblicze branży dzięki kolekcji Curv – pierwszemu na świecie zakrzywionemu mechanizmowi chronografu. Dzisiaj Bulova kieruje się tymi samymi podstawowymi zasadami kunsztu, innowacji i technologii, które przewodziły wizjonerowi ponad 140 lat temu. Aby zapewnić wyjątkową jakość Bulova przełamuje granice ustalając standardy i tworząc własne zasady.

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!