Bez kategorii

ZAPALNICZKI W KREACJACH OD ZIENIA: BAJECZNE I STYLOWE.

ZAPALNICZKI PROJEKTU 
MACIEJA ZIENIA.
 
Zapalniczki od dawna już przestały być nudnym gadżetem. Wręcz przeciwnie, dobra zapalniczka powinna być atrakcyjna wizualnie, poręczna, funkcjonalna i niezawodna. Zapalniczka może też podbić salony mody i znaleźć się w centrum uwagi w każdej sytuacji. Szczególnie, gdy jej projektantem jest Maciej Zień. 
To dziś najbardziej liczące się nazwisko na polskim rynku mody. Już po 12 latach 

 od swojego oficjalnego debiutu w branży, Maciej Zień stworzył silną markę kojarzoną z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Często nazywany jest ulubionym projektantem gwiazd.
 
WZORY ZAPALNICZEK, KTÓRE STWORZYŁ ZIEŃ. 
Tym razem Maciej Zień na moment porzucił świat kreacji polskiego i światowego show-biznesu, by zająć się czymś małym, acz przyciągającym uwagę niemal w każdej sytuacji. Mowa oczywiście o ognistym gadżecie, jakim jest zapalniczka.
Zapalniczki z wybiegu
 
BIC działa na rynku zapalniczek od ponad 40 lat, dostarczając bezpieczne i niezawodne produkty. Kolejną nowością wśród oryginalnych nadruków i kształtów są zapalniczki w kreacjach od Zienia. Ciekawostką jest fakt, że znany projektant stworzył kolekcję zapalniczek bazując na kreacjach jego własnej kolekcji ubrań.
Nowe zapalniczki z linii Miss BIC na rynku pojawią się już w czerwcu. Dla spostrzegawczych ciekawostka: na zapalniczkach można także znaleźć wkomponowane elementy twarzy Ziena, których nie widać na pierwszy rzut oka.
 
Wcale nie trzeba palić, by w swojej torebce, kieszeni lub plecaku mieć ciekawy gadżet w postaci tak oryginalnej i stylowej zapalniczki. Z całą pewnością kolekcja dekorów od Zienia przygotowanych dla BIC to klasa sama w sobie.
 
Rekomendowana cena: 2.99zł