ZAPRASZAM WAS DO WSPARCIA SZCZYTNEGO CELU!

Moi znajomi, mam do Was wielką prośbę!!!

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Radomiu „RAZEM” zbiera fundusze  na Budowę Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radomiu dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Na tę okoliczność Stowarzyszenie wydało kalendarz, z którego dochód będzie przeznaczony na budowę właśnie tego Centrum.

Wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia miałam wielki zaszczyt i przyjemność wziąć udział w sesji zdjęciowej do kalendarza na rok 2020 (październik należy do mnie). Są to osoby warte każdej pomocy, dlatego zachęcam Was do wsparcia tej akcji i zakupu kalendarza. Ambasadorem nie tylko kalendarza ale i tegorocznego festiwalu został zespół LeonVoci, oprócz nich zobaczycie również znanych, lubianych z telewizji, internetu oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy lubią pomagać.

Pomagajmy bo warto!

Kalendarza szukajcie na: Zrzutka.pl https://zrzutka.pl/xrdey4

Profilu Facebook: Stowarzyszenie RAZEM Radom

Możecie również składać zamówienia na Messengera -> kalendarz dostarczy listonosz. Możecie kupić bezpośrednio w Radomiu w Sekretariacie Stowarzyszenia ul Sobótki 5 , Restauracji „Różany Gościniec” ul Zagłoby 2 lub sklepie odzieżowym „GUGA” hala FENIKS al. Grzecznarowskiego 29/31

Tomasz Mosionek bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia

Serdecznie zachęcam do wsparcia Stowarzyszenia

Patronat medialny