ZIELONY- KOLOR NADZIEI

Kwitnąca bujna roślinność w dżungli, mięta, limonka, ciemny szmaragd, khaki, neony czy intensywna zieleń, to kolorystyczne hity 2020 roku. Kolor zielony, to również kolor nadziei, na aktualne czasy wprost idealny.

Zieleń w różnych odcieniach idealnie sprawdzi się w total looku. W stylizacjach dziennych jak i wieczorowych możemy pozwolić sobie na zielone szaleństwo. Kolor zielony można nosić w dodatkach, które “robią” cały look. Czy to kaszkiet w przypadku streetwearowych klimatów, nerka zamiast torby noszona do eleganckiego płaszcza, szpilki, czy fantazyjna torebka na ramię. Biżuteria w tym kolorze to idealnie dopełnienie całości stylizacji. Zielony zawsze przykuwa uwagę i pozwala Ci się wyróżnić w tłumie.

Z JAKIMI KOLORAMI NOSIĆ ZIELONY?

Kolor zielony można łączyć z wieloma barwami. Oliwka i khaki bardzo lubią towarzystwo kremowego, brązowego, pomarańczowego i złota. Natomiast sosnowy, morski, miętowy, pistacjowy, trawiasty albo szmaragdowy lubią się z podobnymi sobie, np: z z błękitem, lawendą, śnieżną bielą oraz srebrem. 

INSPIRACJE- INSTAGRAM

POKAZY MODY

Fashion & Style Emilia Wróbel