ZNAMY JUŻ FINALISTÓW KONKURSU FRESH FACES WORLD 2018

ZNAMY JUŻ FINALISTÓW KONKURSU FRESH FACES WORLD 2018

11 listopada 2018 roku w Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie odbył się ostatni w tym roku i decydujący o udziale w finale casting półfinałowy. Na casting przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy już od wczesnych godzin porannych rejestrowali się, aby wziąć w nim udział.

Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Luczak by Magteam Model Management, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie była reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej.

Uczestników oceniało Jury w składzie:

1. Maggie Haese – Prezes i właściciel Magteam Model Management oraz Fresh Faces World
2. Laura Łącz – ceniona aktorka filmowa i teatralna, właścicielka Agencji Artystycznej Laura
3. Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
4. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion. W jego kolekcji wystąpią kandydaci podczas gali finałowej konkursu.
5. Irina Małek – projektantka mody, właścielka Galerii Larin
6. Emilia Wróbel – Fashion and STYLE. stylistka i blogerka modowa
7. Elzbieta Czaplejewicz – choreograf.

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w koszulkach oraz strojach kąpielowych. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 16 kandydatek i 8 kandydatów oraz kilka osób rezerwowych.
Casting półfinałowy konkursu prowadził Michał Niemiec – prezenter telewizyjny.

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w sesji zdjęciowej, podczas której finalistki wystąpiły w kolekcji marki MichaelAgnes stworzonej przez wybitnego projektanta Michała Starosta oraz Agnieszkę Łuszcz, a finaliści w kolekcji stworzonej przez utalentowanego projektanta Pawła Węgrzyna.

Już 24 listopada finalistów będzie można podziwiać w kolekcjach naszych projektantów podczas gali finałowej konkursu, która w tym roku odbędzię się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.

Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości
50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli/talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association).
Dziękujemy za udział wszystkim kandydatom i gratulujemy finalistom!

Głównymi partnerami Gali 24.11.2018 są: Miasto Radom MOSiR Radom,
RTBS Administrator Sp. z o.o., Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.

http://www.radom.pl

http://www.mosir.radom.pl

http://www.rtbs.eu

http://www.elektrownia.art.pl/

W sobotę, 24 listopada, w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia
w Radomiu odbędzie się gala finałowej konkursu Fresh Faces World 2018 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego.
Poza patronami ogólnopolskimi, patronat medialny nad wydarzeniem objęła Radomska Grupa Mediowa w skład której wchodzą: Radio Rekord, Wydawnictwo 7 Dni, Portal Co za dzień.pl oraz Telewizja Dami.

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!


Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↓↑