ZNAMY JUŻ FINALISTÓW KONKURSU FRESH FACES WORLD 2020!

22 listopada 2020 roku w prestizowym  „H15 Boutique Hotel” w Warszawie odbył się casting półfinałowy konkursu Fresh Faces World.

W tym roku ze względu na panującą pandemię oraz wprowadzone obostrzenia castingi odbyły się jedynie w formie online. Wzięło w nich udział kilkaset osób z całej Polski.


Do udziału w półfinale konkursu zaproszono tylko wybranych wcześniej uczestników. Kandydaci walczący o przepustkę do finału prezentowali się przed jurorami konkursu zachowując wszystkie sanitarne wymogi.

Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Łuczak, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie była reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej. Mieliśmy możliwość również oglądania jej w polskiej TVN Style, przedstawiała nam Japonie jej oczami.


Uczestników oceniało Jury w składzie:

1.Maggie Haese – Prezes i właściciel Magteam Model Management oraz Fresh Faces World.

2. Dominika  Weronika Czarnecka – ogólnopolska organizator konkursu Fresh Faces World. Dominika Czarnecka to marka modowa powstała z pasji, miłości do piękna i nietuzinkowej elegancji.


3. Maciej Majzner- reżyser wydarzenia, dyrektor kreatywny Dastan. Konsultant i strateg wizerunkowy. PR-owiec mody, stylu życia i designu.

4.Andżelika Józefczyk– projektantka mody. „Angelika Józefczyk to marka, której projekty kierowane są do konkretnej grupy kobiet lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Jednocześnie ceniących w ubraniach konstrukcję, która modeluje sylwetkę. Oryginalny koncept, gra kolorów, użytkowość … te trzy wyrażenia najlepiej określają mood tworzonych kolekcji”- taką informację można znaleźć na stronie marki.

5. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion. Na jego profilu można przeczytać ” Medycyna, farmakologia kliniczna, farmacja, projektowanie mody, marketing i aktorstwo to moje życie!”

6.Igor Drozdowski -znany i ceniony fotograf.


Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w strojach Fit marki GATTA- partnera wydarzenia. Po długich i intensywnych naradach jury do grupy finałowej wybrało: 12 kandydatek i 4 kandydatów oraz kilka osób rezerwowych. Po ogłoszeniu wyników firma Affect Proffecional Cosmetics zrobiła perfekcyjny make-up kandydatom do sesji zdjęciowej pod okiem Igora Drozdowskiego.

OTO WYBRANI FINALIŚCI:

Ismen Tylczyńska, Nikola Chmiel, Martyna Augustyniak, Karolina Kundo, Zofia Uszyńska, Dominika Olender, Julia Brochocka, Anna Krzesińska, Joanna Długi, Monika Rybak, Viktoryia Sauchyk, rezerwa-Aleksandra Pawluczuk ,Dzmitry Palto, Viktor Zalewsk, iJakub Zieliński, Krystian Godlewski

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w warsztatach i próbach do finału konkursu, który odbędzie się 29 listopada zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w konwencji wydarzenia kulturalnego, bez udziału publiczności.

Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World  jest wyjazd do Nowego Jorku na jeden z największych światowych konkursów modeli/ talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association).

Laureaci poprzednich edycji konkursu współpracowali z takimi czasopismami, jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Offciel”, „Cosmopolitan” czy „Glamour”. Współpracowali też z wybitnymi projektantami, m.in.: Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, Valentino ,Kenzo czy MaxMara.

Partnerami wydarzenia są nastepujące firmy : H15 Boutique Hotel, Gatta, AFFECT Professional Cosmetics,  Herla , Luba , Detoxbar. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Hotelem H15 w Warszawie oraz Dworem Czarneckich pod Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego. 

Materiały prasowe