ZOSTAŃ ŚWIATOWEJ KLASY MODELKĄ, MODELEM! WEŹ UDZIAŁ W FRESH FACES WORLD 2018!

ZOSTAŃ ŚWIATOWEJ KLASY MODELKĄ, MODELEM! WEŹ UDZIAŁ WE FRESH FACES WORLD 2018!

CASTING 30.06.2018r.  w Atelier Larin, ul. Żeromskiego 73 w Radomiu, godzina 12:30-15.30

Wyjedź do NOWEGO JORKU i zrób światową karierę w MODELINGU! Masz od 14 do 23 lat i powyżej 172 cm (modelki) / 186 cm (modele) wzrostu? Uważasz, że odznaczasz się wyjątkową urodą i masz „to coś”? Marzysz o światowej karierze w modelingu i show biznesie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Weź udział w castingu Fresh Faces World 2018 w Radomiu i zawojuj światem mody! Na casting w Atelier Larin należy zabrać: ▶ czarną koszulkę na ramiączkach, ▶ czarne leginsy, ▶ czarne szpilki, ▶ strój kąpielowy/bokserki. Podczas castingu modelki i modele zaprezentują się w kilku odsłonach – prezentacja w szpilkach (dziewczyny) – prezentacja w kostiumie kąpielowym ( 2 częściowym dziewczyny) – wyłonienie modelek i modeli do półfinału.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Gościem specjalnym w Radomiu i zarazem organizatorem ogólnopolskim jest właścicielka agencji modelek z Nowego Jorku Maggie Haese – Magteam Model Management oraz Prezes Fresh Faces World Fresh Faces World .  Przyszłe gwiazdy mody oceniać będzie wyjątkowe jury: Irina Małek -projektantka, właścicielka marki  Galeria Larin, Emilia Wróbel – blogerka i stylistka mody Fashion and STYLE  , Tatiana Filus – choreograf, Honorata Dyjasek- Kobieta Przedsiębiorcza 2017 oraz redaktor naczelna portalu dla kobiet VitWoman

Patroni medialni wydarzenia – Wirtualna Polska, Fashion|One, Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, Moda Polska, La Mode et la Diplomatie, Przedsiębiorcy.eu, Promodels Magazine.

Organizator regionalny: FRESH FACES WORLD Radom Maggie Haese- kontakt: tel. 506 755 415 oraz Emilia Wróbel, kontakt: tel. 606 206 618

Nie możesz przyjechać na casting? Weź udział w castingu online: http://magteammodels.com/casting

Co czeka na zwycięzcę konkursu Fresh Faces World?

▶ kontrakt z agencją Magteam Model Management

▶ zdobycie międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie

▶ praca na wybiegach najbardziej znanych projektantów ▶ współpraca z prestiżowymi markami modowymi

▶ sesja zdjęciowa dla magazynów modowych

▶ sesja fotograficzna w legendarnym Pier59 Studios

▶ Główna nagroda o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na konkurs IMTA – International Modeling & Talent Association, gdzie zostało wypromowanych wiele młodych talentów (m.in. Katie Holmes, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Eva Longoria, Jessica White, Bradley Tomberlin, Sara Dawson, Kim Lemanton, Sean Harju) Zaprezentuj się 150 najważniejszym agencjom modelingowym z całego świata i dołącz do najlepszych! Daj się zauważyć, poznaj świat modelingu i show biznesu od podszewki oraz  przeżyj przygodę życia!

 

 FRESH FACES WORLD to prestiżowy konkurs modelingowy organizowany przez Magteam Model Managenent – amerykańską agencję modelingową z biurem w Polsce. Konkurs jest kierowany do współczesnej generacji młodzieży oraz użytkowników mediów społecznościowych. Powstał z pasji Maggie Haese – właścicielki agencji Magteam Model Management, która zawodowo zajmuje się wyszukiwaniem i promowaniem młodych talentów. Laureatów minionych edycji FRESH FACES WORLD można zobaczyć w wielu sesjach modowych prestiżowych magazynów (m.in. „Vogue” „L’Officiel”, „Elle”, „Cosmopolitan” „LNE”) oraz na wybiegach najlepszych projektantów na tygodniach mody w Paryżu, Mediolanie czy Barcelonie. Współpracują też z topowymi polskimi projektantami, takimi jak Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Michał Starost czy Ewa Minge.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓