ZRÓB KARIERĘ W MODELINGU! RUSZYŁ CASTING DO KONKURSU FRESH FACES WORLD

Chcesz zostać modelką lub modelem? Marzysz o pracy przed obiektywem, pokazach mody, podróżach, współpracy z najlepszymi projektantami i fotografami? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces World 2020, wygraj wyjazd do Nowego Jorku i szansę na światową karierę!

Trwają zgłoszenia do międzynarodowego konkursu modelingowego Fresh Faces World. Wziąć udział mogą wszystkie osoby, niezależnie od płci, w wieku od 15 do 23 lat i wzroście ponad 173 centymetów. Aby zgłosić się do FFW, należy wypełnić aplikację konkursową na stronie freshfacesworld.com. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa już 21 listopada!

Wybrane osoby zostaną zaproszone na casting online oraz do półfinału konkursu, a następnie na galę finałową, która odbędzie się 29 listopada. Zarówno półfinał, jak i finał zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w konwencji wydarzenia kulturalnego, bez udziału publiczności. W trakcie gali finałowej kandydaci, oceniani przez międzynarodowe oraz polskie jury z branży fashion, zaprezentują kolekcje znanych polskich projektantów.

Zwycięzca konkursu otrzyma wiele nagród, w tym główną – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów/modeli IMTA. Sam udział w wydarzeniu to możliwość zaprezentowania się przed 150 agencjami z całego świata i zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów.

Laureaci poprzednich edycji konkursu współpracowali z takimi czasopismami, jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Offciel”, „Cosmopolitan” czy „Glamour”. Współpracowali też z wybitnymi projektantami, m.in.: Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, Valentino ,Kenzo czy MaxMara.

Partnerami wydarzenia są nastepujace firmy : H15 Hotel, Gatta, AFFECT Cosmetics,    YOPE ,SHE Beachwear 

Wydarzenie jest pod Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego

Ambasadorką Fresh Faces World jest Alexa Luczak Top modelka z Japonii

Nie czekaj, zgłoś się do konkursu już teraz i spełnij swoje marzenia! Wejdź na: freshfacesworld.com/en/casting/

Materiały prasowe