3 MARCA ODBĘDĄ SIĘ LUKSUSOWE TARGI ŚLUBNE W PRZEPIĘKNYM PAŁACU DOMANIOWSKIM

3 marca to data, którą warto sobie zanotować w kalendarzu, ponieważ właśnie tego dnia odbędą się luksusowe targi ślubne w przepięknym Pałacu Domaniowskim!

To wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć. Jeśli szukacie inspiracji i najnowszych trendów ślubnych, to koniecznie kupcie bilet i wpadajcie. Link do biletów TUTAJ

Co Was czeka na tych niezwykłych targach?

Przede wszystkim będziecie mieli okazję zobaczyć ekskluzywny pokaz mody – Odkryjcie najnowsze kolekcje sukni ślubnych DeVu i eleganckich garniturów Pako Lorente. Zobaczcie na własne oczy, jak piękno i klasa łączą się w tych wyjątkowych kreacjach.

Odbędzie się również pokaz małych księżniczek w pięknych sukienkach oraz modnych małych książąt, którzy zabiorą Was w świat marzeń i bajki!

Ale to nie wszystko!

Na miejscu będzie można spotkać również najlepszych dekoratorów, którzy pomogą Wam stworzyć magiczną atmosferę podczas Waszego ślubu. Fotografowie i DJ-e zaserwują Wam niezapomniane chwile pełne muzyki i pięknych zdjęć, które będą wspomnieniem na całe życie.

A dla miłośników słodkości nie może zabraknąć cukierników, którzy przygotują dla Was najwyższej jakości wypieki, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Na wydarzeniu obowiązuję Dress Code: Black & White

Link do strony DEVU Diany Walkiewicz TUTAJ

Pałac Domaniowski- dzień otwarty. Link do strony TUTAJ

Link do wydarzenia TUTAJ

To wyjątkowe wydarzenie obiecuje być prawdziwą ucztą dla zmysłów i źródłem niekończącej się inspiracji dla przyszłych nowożeńców. Nie przegapcie tej okazji, aby sprawić, że Wasz dzień ślubu będzie wyjątkowy i niezapomniany!

PROGRAM WYDARZENIA

Wszystkie zdjęcia i informację na temat wydarzenia pochodzą ze strony Devu Diana Walkiewicz- link TUTAJ!!!

Patronat medialny nad wydarzeniem

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami