HERBUŚ, POPŁAWSKA, ROZNERSKI- ONI JUŻ PO. KTO JESZCZE PRZED? TAJEMNICZY PROJEKT Z UDZIAŁEM GWIAZD

Plejada gwiazd we wspólnym projekcie. Fundacja Badaj się regularnie zaangażowała Edytę Herbuś, Aleksandrę Popławską, Julię Kamińską, Mikołaja Roznerskiego, Jana Klimenta i Tomasza Ciachorowskiego w tajemniczy projekt. Wszystko wyjaśni się już 9 kwietnia.

Plejada gwiazd zjednoczona w tajemniczym projekcie Fundacji Badaj Się Regularnie. Wśród zaangażowanych artystów są przedstawiciele świata teatru i filmu. Ambasadorami projektu zostali: Edyta Herbuś, Aleksandra Popławska, Julia Kamińska, Mikołaj Roznerski, Jan Kliment oraz Tomasz Ciachorowski.

Projekt, który obecnie owiany jest tajemnicą, ma być kluczowym elementem kampanii Fundacji Badaj Się Regularnie, promującej regularne badania profilaktyczne i nagłaśniającej istotę dbania o swoje zdrowie. Zaangażowanie wybitnych postaci ze świata kultury stanowi ważny krok w kierunku nagłaśniania istoty badań profilaktycznych i dotarcia do szerszej publiczności.

“Jestem przekonana, że ten projekt może komuś uratować życie. Dlatego jestem dumna, że mogę być jego częścią. Zdrowie to nasz największy skarb, dlatego nie wolno o nim zapominać. Dbajmy o siebie. Teraz”, wyznała Aleksandra Popławska.

“Wzięcie udziału w tym projekcie było dla mnie naturalną rzeczą. Dbam o zdrowie na co dzień i wiem, że bez tego, nie mógłbym pełnić zawodu, który wykonuje. Poza tym, jaki przykład dawałbym wówczas swojemu synowi?”, mówi Mikołaj Roznerski.

Szczegóły projektu fundacji Badaj się regularnie z udziałem gwiazd oraz jego cel zostaną ujawnione podczas konferencji prasowej. Konferencję poprowadzi Olivier Janiak, a  odbędzie się ona już 9 kwietnia w Nobu Hotel przy wsparciu partnerów: Royal Clinic, ZnanyLekarz oraz DNA Medical Group. Tymczasem kulisy tworzenia tajemniczego projektu ujawniono na Instagramie fundacji w formie materiału z backstage’u (materiał wideo znajdą Państwo również w załączniku. Backstage wideo: Marcin Jach, Karolina Golis).

Fundacja Badaj się regularnie powstała, by działać na rzecz zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat znaczenia regularnych badań dla zachowania zdrowia. Poprzez kampanie edukacyjne, wydarzenia społeczne i dostęp do informacji, fundacja będzie starać się przekonać ludzi o ważności profilaktycznych badań. Fundacja zamierza promować ideę regularnych wizyt kontrolnych u lekarza jako sposobu na monitorowanie zdrowia i omijania potencjalnych problemów zdrowotnych.

Materiały prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami