MODA W RYTMIE JUNGLE- AUTORKA HITU “WATER” TYLA I ZESPÓŁ JUNGLE W NOWEJ WIOSENNEJ KAMPANII MARKI GAP

Kultowa amerykańska marka odzieżowa GAP powraca do swoich muzycznych korzeni wraz z brytyjskim zespołem Jungle oraz autorką hitu “Water” Tylą w najnowszej kampanii na wiosnę 2024. Kampania GAP x Jungle zachęca do wyrażania siebie i swojej indywidualności poprzez modę, muzykę i taniec. 

Moda i ruch od zawsze idą w parze, ale tym razem za sprawą najnowszej kampanii marki GAP wkraczają na wyższy poziom. Słynny amerykański brand odzieżowy z dumą prezentuje kampanię GAP x Jungle na wiosnę 2024 roku, w której len gra kluczową rolę, ułatwiając wyrażanie swojego stylu i jednocześnie dzięki swojej wygodzie i lekkości, pomagając w realizowaniu pasji. By podkreślić znaczenie wygody ubrań kampania GAP x Jungle powstała z udziałem nagrodzonej Grammy i popularnej w ostatnich miesiącach artystki, Tyli.

GAP, który od lat stawia na promowanie oryginalności i wyrażanie siebie poprzez swoje pasje, zaprosił do współpracy Tylę, której kreatywność i autentyczność świetnie wpisują się w filozofię marki. 22-letnia wokalistka z RPA, Tyla, z dnia na dzień podbiła serca słuchaczy za sprawą swoich układów tanecznych i coverów piosenek, pokazując tym samym swój niepowtarzalny styl. Publiczność szczególnie zachwyciła się jej ostatnim hitem “Water”, który znalazł się w zestawieniu Billboard Hot 100.

„To absolutny zaszczyt wystąpić w kampanii Gap – tak wielu kultowych artystów współpracowało z tą marką, a teraz ja mogę być jednym z nich” – powiedziała Tyla.  „Jestem podekscytowana, że moi fani zobaczą mnie w nowym rodzaju tańca, gdzie zaprezentuję wyjątkowo wygodne ubrania z moimi osobistymi akcentami! To była naprawdę świetna zabawa – prawdziwe święto muzyki, mody i tańca”.

GAP x Jungle nawiązuje do korzeni GAP jako marki popkulturowej współpracującej z nieszablonowymi artystami zarówno w modzie, jak i muzyce. Kampania została wyreżyserowana przez J Lloyda i Charliego Di Placido z Jungle. Założony przez przyjaciół z dzieciństwa, J Lloyda i Toma McFarlanda, Jungle to mieszanka ponadczasowego disco, hip-hopu, funku i przyszłościowej produkcji. Oryginalne połączenie muzyczne z ich ekspresyjną i pomysłową estetyką wizualną ugruntowało ich status jednego z najpopularniejszych zespołów w Wielkiej Brytanii.

Za inspirację tworzenia kampanii GAP x Jungle posłużył oficjalny teledysk do utworu „Back On 74„, który stał się globalnym fenomenem na TikToku i rozpoczął taneczny szał na platformie, zdobywając ponad miliard wyświetleń.

Każda klatka przedstawiona w najnowszej kampanii GAP uwydatnia płynny i naturalny ruch ciała, podkreślając tym samym lekkość najnowszej lnianej kolekcji marki, w której prezentują się tancerze.

„Współpraca z utalentowanymi artystami, którzy ucieleśniają ducha oryginalności, to nie tylko wybór, ale zobowiązanie wobec dziedzictwa naszej marki” – powiedział Mark Breitbard, prezes i dyrektor generalny GAP. „Ta kampania oddaje hołd kultowym muzycznym reklamom Gap z przeszłości, jednocześnie obejmując różnorodne talenty, które kształtują naszą teraźniejszość i przyszłość. Nadal czerpiemy inspirację od artystów, którzy autentycznie wyrażają siebie, używając stylu Gap, aby podkreślić ich unikalne osobowości”.

Kampania GAP x Jungle podkreśla łatwość i wszechstronność najnowszej kolekcji kultowych sylwetek Gap w charakterystycznych lnianych tkaninach. Len jako główny materiał tej kolekcji pozwala na swobodny ruch i bezwysiłkowy styl. Gap Linen jest łatwy w noszeniu, wszechstronny i można go wygodnie prać w pralce. Podstawowe elementy kolekcji obejmują lniane koszule, bluzkę czy spodnie.

Kampania GAP x JUNGLE rusza w mediach cyfrowych, out-of-home, wideo, kanałach społecznościowych i kanałach marki Gap już dziś, 27 lutego 2024. GAP będzie również współpracować z Jungle i Tylą, by stworzyć playlistę w sklepach marki, która będzie także dostępna na Spotify.

O marce

Gap – współczesny amerykański optymizm

Założona w San Francisco marka Gap powstała z myśli i koncepcji idealizmu. To tam, w 1969 roku Don i Doris Fisher otworzyli pierwszy, jedyny w swoim rodzaju sklep, który miał sprostać potrzebom wielu pokoleń i zniwelować lukę między nimi. W ten sposób stworzyli markę, która łączy pokolenia poprzez kultowy styl.

Marka jest pomysłodawcą i promotorem wyjątkowo optymistycznego wyczucia amerykańskiego stylu, który wypełnia luki między jednostkami, pokoleniami i kulturami. Tam, gdzie klasyczne sylwetki są kultowe. Tam, gdzie trwa rzemiosło i jakość. Gdzie kwitnie indywidualność, a integracja pobudza kreatywność. Tam, gdzie robi się coś więcej niż sprzedaje ubrania – Gap kształtuje kulturę i umacnia swój sukces dziedzictwem zakorzenionym w denimie.

Gap aktywnie angażuje się również w działalność na rzecz środowiska. Każdego dnia przybliża się do założonego celu tworzenia trwałych zmian, wzbogacania społeczności i bycia lepszym dla obecnego i kolejnych pokoleń. Marka wierzy, że powinna być siłą napędową dobra, dlatego też projektuje odzież i akcesoria z lepszych materiałów oraz stara się wywierać pozytywny wpływ na ludzi i planetę.

Opierając się na idealizmie, Gap jest orędownikiem indywidualności, pionierem inkluzywności, twórcą kultury, siłą dobra i wyznawcą możliwości.

Materiały prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami