PONOWNIE PRZEDSTAWIAMY “THE SPEED LS”. ORYGINALNA SKATE SYLWETKA LAT 90. Z ARCHIWUM VANS

Speed LS – Vans ponownie wprowadza tej wiosny archiwalny model z damskiej linii skate z kolekcji z 1998 roku. Ucieleśniając uliczną estetykę skate’ową z końca lat 90-tych, Speed LS otrzymuje aktualizację dla dzisiejszego stylu skate.

Wskrzeszone we współpracy z Supreme w czerwcu 2023 roku Speed LS, wychodzą w najnowszym dropie w odświeżonej wersji z klasyczną kolorystyką. Wykorzystane zostały warstwowe panele wewnętrzne, łączące zamszowe i meshowe materiały cholewki, nawiązujące do oryginalnego projektu. Wyprofilowany branding na języku, zmodernizowana podeszwa inspirowana połową lat 90. i wyrazisty pasek boczny dodatkowo podkreślają sylwetkę skate.

Model Speed LS dostępny jest na stronie Vans.eu

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

Materiały prasowe