RELACJA Z EKSKLUZYWNYCH TARGÓW ŚLUBNYCH TRUNK SHOW DEVU DIANY WALKIEWICZ W PAŁACU DOMANIOWSKIM

Chciałabym podzielić się z Wami relacją z niezwykłego wydarzenia, jakim były Ekskluzywne Targi Ślubne Trunk Show, zorganizowane przez renomowaną markę DeVu Diany Walkiewicz w malowniczym Pałacu Domaniowskim.

To było wydarzenie pełne magii i uroku, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 3 marca 2024 r.

Trunk Show Targi ślubne poprowadziła Edyta Korcz

Atmosfera panująca na targach ślubnych była niezwykle podniosła i ekscytująca. Goście mieli okazję podziwiać najnowsze kreacje ślubne i koktajlowe marki DeVu, które zaprezentowały się wspaniale na wybiegu. Ale to nie wszystko! Klientki i przyjaciółki marki również miały szansę zabłysnąć w kolorowych sukienkach, eleganckich i seksownych kreacjach na różne okoliczności, nie tylko na ślub czy wesele. Nie mogło zabraknąć również małych księżniczek w cudownych wiankach na głowie, co nadawało im wyjątkowego uroku i elegancji oraz chłopców, którzy zachwycili wszystkich swoją uroczą obecnością.

Ale to nie koniec! Na zakończenie mieliśmy okazję podziwiać spektakularny pokaz biżuterii marki Colibra. Modelki ubrane w czarne kombinezony prezentowały się niezwykle zjawiskowo, a na nich pięknie eksponowała się złota i srebrna biżuteria. Było to niezapomniane widowisko, które zachwyciło wszystkich obecnych swoją wyjątkową elegancją i blaskiem.

Na targach ślubnych mieliśmy okazję zobaczyć wiele interesujących stoisk, na których prezentowały się firmy fotograficzne, oferujące swoje usługi na ten szczególny dzień. Nie zabrakło również stoisk z DJ-ami, fotobudkami, biżuterią i butami ślubnymi, które zachwycały swoim pięknem i wyjątkowym designem. Piękne dekoracje sal i stołów, a także stoiska z drink barami, kwiatami i wiankami z pięknych kwiatów na głowę, tworzyły niepowtarzalną atmosferę i inspirację dla przyszłych par. Na stoiskach były lokalne trunki np. wina czy soki owocowe i warzywne, którymi producentami jest Smaczek z Doliny Radomki Moniki Bankiewicz. Polecam 🙂

Nie mogę zapomnieć również o stoisku marki Gatta, która prezentowała swoją piękną bieliznę ślubną. Delikatne koronki, subtelne detale i najwyższa jakość materiałów zachwyciły wszystkich obecnych na targach.

To było naprawdę niezwykłe wydarzenie, które pozwoliło przyszłym nowożeńcom znaleźć wiele inspiracji i pomysłów na swój wymarzony ślub i wesele. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenia.

Autor tekstu, zdjęć i filmików Fashion & Style Emilia Wróbel

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami