RELACJA Z WYBORÓW MISS OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. PIĘKNO I WDZIĘK NA SCENIE!

Bianka Kwiatek wygrała konkurs Miss Ostrowca Świętokrzyskiego i Powiatu Ostrowieckiego, który odbył się w Ostrowieckim Browarze Kultury 03.12.2023 r. Tytuły wicemiss otrzymały: Aleksandra Kosiarska oraz Jaśmina Bellamacina.

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ostatnich wyborów Miss Ostrowca Świętokrzyskiego, na których byłam jurorką oraz moja strona Fashion & Style objęła patronat medialny. Był to niesamowicie emocjonujący wieczór pełen urody, elegancji i talentu.

Do finału zakwalifikowało się sześć niezwykle utalentowanych i uroczych uczestniczek. Każda z nich miała coś wyjątkowego do zaoferowania, co sprawiło, że nasze zadanie jako jurorów było niezwykle trudne. Jednakże, oprócz oczywistej urody, staraliśmy się zwracać uwagę na kilka kluczowych czynników.

Po pierwsze, ocenialiśmy pewność siebie i charyzmę każdej z dziewczyn. Były one na scenie, aby zaprezentować swoje piękno i talenty, więc ważne było, aby emanowały pewnością siebie i miały zdolność przyciągnięcia uwagi publiczności. To właśnie te cechy sprawiały, że uczestniczki wydawały się jeszcze bardziej urokliwe.Po drugie, zwracaliśmy uwagę na naturalność i autentyczność. Chcieliśmy, aby Miss Ostrowca Świętokrzyskiego była osobą, z którą społeczność mogłaby się utożsamić. Dziewczyny, które prezentowały swoje talenty i osobowość w sposób szczery i autentyczny, miały większe szanse na zdobycie korony.


Oczywiście, nie można zapomnieć o wyglądzie zewnętrznym. Ubiór dodatkowo podkreślił ich wygląd i pewność siebie. Kandydatki zaprezentowały się w pięciu wejściach: w strojach z Butiku Rabaneska – Ostrowiec Św/Starachowice, kolekcji Justyny Wesołowskiej – Fundacja Artystyczna GA MON oraz w dziełach młodej projektantki Nataszy Sikory, która współpracuje ze słynnymi projektantami Paprocki & Brzozowski, jak również w kostiumach kąpielowych i własnych kreacjach. Miały też na sobie biżuterię marki Polskie Srebro Złoto Świata Małgorzaty Rapacz.

Prezentacja kandydatek do korony Miss Ostrowca Świętokrzyskiego w kolekcji NiuMe Nataszy Sikora

Galę uświetniły występy Dance Academy oraz Leny Matuszewskiej Mistrzyni Świata w Salsa i Cariben Show.

https://fashionstyle.blog/2023/11/17/modne-rekawiczki-w-jesiennych-i-zimowych-stylizacjach-wybierz-swoj-ulubiony-fason/Po długich i trudnych deliberacjach, udało nam się wybrać Miss Ostrowca Świętokrzyskiego. Była to uczestniczka, która spełniała wszystkie nasze kryteria: pewność siebie, charyzma, naturalność, piękno zewnętrzne i wewnętrzne oraz talent. Jej koronacja była niezwykle wzruszającym momentem, zarówno dla niej, jak i dla nas jako jurorów.

WERDYKT JURY

Miss Ostrowca Świętokrzyskiego 2023 – Bianka Kwiatek
I Wicemiss – Aleksandra Kosiarska
II Wicemiss – Jaśmina Bellamncina
III Wicemiss – Zuzanna Łukaszewska
Miss Gracja – Anna Sałata
Miss Foto – Wiktoria Bernasińska

21- OSOBOWE JURY

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Pani Marta Woźnicka-Kuzdak
Małgorzata Rapacz Właścicielka – Polskie Srebro Złoto Świata
Pensjonat Paula Wellnes & Spa Pobierowo Paulina Drdoń
Joanna Kaim – WellU Menager marki kosmetycznej LORENS
Aneta i Natalia Raban  – Właścicielki butiku – RABANESKA
NiuMe by Natasza Sikora projektant mody
Izabela Seweryn – Kanclerz Loży Radomskiej Business Centre Club
Dariusz Pasternakiewicz – Elixir Perfumes
Dominika Pocheć – menager Depil Concept
Ewa Górska – menager Lab One Health Clinic
Emila Wróbel – Fashion & Style
Mariusz Łężniak – Panasonic Polska
Hubert Stachura – Mimesis
Mister Województwa Świętokrzyskiego 2022 Osi Galin
Mister Województwa Świętokrzyskiego 2023 Mikołaj Kukulski
Wiktoria Gawlik – III Wicemiss Ostrowca Św. 2021 i Miss Internetu i Miss Świętokrzyskie24.eu w finale  Miss Województwa Świętokrzyskiego 2021
Agata Zając Miss Skarżyska-Kam 2022 i III Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2023
Natalia Partyka Miss Województwa Świętokrzyskiego 2022 i Miss Ostrowca 2021 i finalistka Foto Models Poland 2022
Patrycja Mossakowska Miss Ostrowca Św. 2022 i Miss Województwa Świętokrzyskiego 2023
Zbigniew Lisowski – Euro media, przewodniczący jury – producent konkursu
Imprezę poprowadził Jacek Bieda

To był wieczór pełen magii i inspiracji. Wszystkie uczestniczki zasługują na ogromne brawa za swoje występy i odwagę, jaką wykazały. Wybór najpiękniejszej z pięknych był niezwykle trudny, ale jestem przekonana, że Miss Ostrowca Świętokrzyskiego będzie doskonałą ambasadorką miasta i regionu. Wszystkim uczestniczkom gratuluję odwagi a Miss Ostrowca Świętokrzyskiego gratuluję korony!

https://fashionstyle.blog/2023/11/16/perly-najlepszy-przyjaciel-kobiety/

Autor tekstu i zdjęć Fashion & Style Emilia Wróbel

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami