BLACK AND WHITE SYMPHONY. JUBILEUSZOWY, Z OKAZJI 25- LECIA, POKAZ MODY MACIEJA ZIENIA

Jubileuszowy pokaz Macieja Zienia to jeden z jego największych pokazów w jego historii, odbył się 11 grudnia 2023 r. Kolekcja „Black and White Symphony” Macieja Zienia zagrała na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej. W ten wyjątkowy grudniowy wieczór zadziała się magia! Ponad 1000 osób spędziło ten grudniowy wieczór w teatrze.

W świecie mody istnieją pewne wydarzenia, które na zawsze pozostają w pamięci i wzbudzają ogromne emocje. Jednym z takich niezapomnianych momentów był niedawny jubileuszowy pokaz mody z okazji25-lecia twórczości Macieja Zienia. Ten utalentowany polski projektant od lat zachwyca nas swoją wyjątkową wrażliwością artystyczną i niezwykłym wyczuciem stylu. A jego najnowszy pokaz był prawdziwym majstersztykiem.

Kolekcja to podsumowanie tych 25-lat, a zarazem otwarcie kolejnego etapu twórczości. Całość w klamrę spięła charakterystyczna dla Zienia klasyka i lekkość bawienia się modą. Ulubione linie, fasony, piękne tkaniny, krawiecki kunszt i jakość wykonania. Jak zawsze wszystkie projekty na piedestał postawiły kobiecość, która czasem jest romantyczna, a innym razem drapieżna. To była po prostu symfonia kobiecości.

Jubileuszowy pokaz mody z okazji25-lecia Macieja Zienia był prawdziwym spektaklem dla oczu. Kolekcja, która została zaprezentowana, była pełna elegancji, klasy i stylu. To było wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Maciej Zień udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem mody i tworzy kreacje, które są ponadczasowe i niezwykle piękne. Nie możemy się doczekać kolejnych25 lat jego twórczości!

Tekst Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. Pokaz jubileuszowy z okazji 25-lecia marki Zień, 11 grudnia 2023 , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE W RAMACH RELACJI Z WYDARZENIA, link TUTAJ!!!

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami