NAJMODNIEJSZY KOLOR ROKU 2024-PEACH FUZZ WITA!!!

Co roku znana na całym świecie marka Pantone wybiera kolory, które w nadchodzącym sezonie będą królować na ulicach i wybiegach. Kolory, które Pantone wybiera wyznaczają trendy w każdej branży, także w modzie.

PEACH FUZZ13-1023

Eksperci nazywają ten brzoskwiniowy odcień „świeżym i energetyzującym” – wystarczy się przyjrzeć, żeby się przekonać, że tak jest. Dodatkowo ma to ogromne znaczenie również w dzisiejszych czasach, kiedy zmagamy się z różnymi emocjami i niepewnością co do przyszłości, a najbardziej zależy nam na komforcie, cieple i bezpieczeństwie. Kultywowanie nadziei i pozytywnego nastawienia stało się dla konsumentów potężnym mechanizmem radzenia sobie. Opieka, więź i społeczność są w centrum koloru 2024.

– Przypomniano nam, że istotną częścią dobrego i spełnionego życia jest zdrowie, wytrzymałość i siła. W świecie, który często kładzie nacisk na produktywność i zewnętrzne osiągnięcia, ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę z potrzeby pielęgnowania naszego wnętrza i znajdowania chwil wytchnienia, kreatywności i więzi międzyludzkich – komentuje wybór Laurie Pressman, wiceprezeska Pantone Color Institute.

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia pochodzą ze strony Pinterest, link TUTAJ!!!